Новости Краматорска

Організаторку сепаратистського “референдуму” у Краматорську засудили до 5 років в’язниці

21 февраля, 2020 в 17:02

Крапку у справі поставив Верховний Суд

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду виніс вирок мешканці Краматорська, яку звинувачували у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Жінку засудили до 5 років позбавлення волі, — KramatorskPost

Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

У травні 2014 року засуджена була головою так званої “дільничної виборчої комісії” у Краматорську і організувала проведення незаконного референдуму щодо визнання самостійності так званої “ДНР”.

У грудні 2018 року Краматорський міський суд визнав жінку винною у злочині і засудив до п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки. Прокуратура подала апеляцію на цей вирок, вважаючи його занадто м’яким. Донецький апеляційний суд задовольнив скаргу і змінив покарання на 5 років реального ув’язнення.

Сторона захисту подала касаційну скаргу на цей вирок, але Верховний Суд залишив її без задоволення. Тож вирок у 5 років реального ув’язнення залишається без змін.

У Єдиному реєстрі судових рішень є один схожий вирок за грудень 2018-го року. В ньому йдеться про голову “виборчої дільниці”, яка розташовувалася у приміщенні 42-го училища на Ювілейній. Також з рішення суду ми дізнаємось, що засуджена – пенсіонерка. Вона перебувала в групі “МММ”, де ще 2010-го року познайомилася із майбутнім “головою парламенту” так званої “ДНР” (очевидно, йдеться про Дениса Пушиліна – чинного ватажка угруповання). 12 квітня 2014-го року вона надіслала йому смс-повідомлення з текстом “Помощь нужна?”.

Засуджена своєї провини не визнала і наполягала на тому, що не брала участі у “референдумі”. Але суд не взяв до уваги її свідчення, оскільки інші члени “виборчої комісії” одностайно стверджували протилежне.

sud_kramatorsk

Поделиться новостью

Читайте Краматорск 24 там, где удобно!

Viber Telegram Facebook

Категория: АТО