Новости Краматорска

Краматорских автолюбителей приглашают на гонки в формате Тайм Аттак. Первая тренировка 17 августа

16 августа, 2019 в 11:46

24 серпня 2019 року у Краматорську відбудуться автоперегони у форматі Тайм Аттак. Організатори запрошують до участі усіх бажаючих автолюбителів, які полюбляють драйв та азарт змагання.

Перше тренування відбудеться вже цієї суботи 17 серпня, балка Кутова о 16.00. 

Тайм Аттак — різновид автогонок, в яких пілоти змагаються за кращий час подолання дистанції. Перед тим, як зробити бойове коло, гонщики знайомляться з трасою під час попередніх заїздів. Відсутність суперників поруч дозволяє приймати участь у перегонах і не дуже досвідченим гонщикам. 

Гонки в цьому виді автоспорту проводяться за різними правилами, які можуть відрізнятися кількістю бойових кіл, випробувань, тощо. На відміну від суміжних дисциплін з автомобільних перегонів, Тайм Аттак передбачає фіксацію залікового кола відразу ж після прогрівочного кола. 

Тренування проходить в межах підготовки до події на День Незалежності, деталі за посиланням instagram.com/time_attack.krm — Автоперегони в Краматорську! 

Саме той час, коли варто показати свою швидкість на треку! В День Незалежності у Краматорську, Кутова балка – 11:00, 24.08.19

Поделиться новостью

Читайте Краматорск 24 там, где удобно!

Viber Telegram Facebook

Категория: Без рубрики